Studio WiZ

Oklejanie samochodów foliami Avery Dennison

Oferta

STUDIO WIZ TO GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

NASZE FOLIE

Do wykonania grafik na samochodach stosujemy tylko wylewane folie markowe AVERY DENNISON, o konstrukcji przeznaczonej do aplikacji na pojazdy z adekwatnymi gwarancjami. Stosowane przez nas folie mają klej o odczynie obojętnym, co umożliwia usunięcie grafiki po okresie eksploatacji pojazdu i doprowadzeniu lakieru do wyglądu fabrycznego.

DLACZEGO MY

Co daje współpraca z STUDIO WIZ firmie chcącej obrandować samochody:

– pewność realizacji dużych zleceń w krótkim czasie,
– pewność profesjonalnie wykonanej usługi przez wykwalifikowaną kadrę,
– profesjonalny dobór technik druku, rodzaju folii gwarantujący ochronę lakieru w czasie eksploatacji oraz świetny stan lakieru po usunięciu folii po kilku latach,
– użycie folii najwyższej klasy, znanego, światowego potentata – firmę Avery Dennison,
– GWARANCJĘ od 1.5 nawet do 5 lat,
– serwis gwarancyjny oraz powypadkowy grafiki samochodowej,
– niepowtarzalne projekty grafiki samochodowej.

OFERTA

Branding, tuning graficzny, całkowita zmiana koloru na dowolnie wybrany przez Klienta – to nasz podstawowy zakres działania. Oczywiście firmy współpracujące z STUDIO WIZ mogą liczyć na kompleksową obsługę, na którą składa się: tworzenie lub adaptacja projektu grafiki, druk projektu, aplikacja na samochodzie, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny i powypadkowy.

Posiadamy własne zaplecze logistyczne pozwalające na wykonanie usługi w naszych pracowniach lub bezpośrednio w miejscu wskazanym przez klienta.

WARUNKI I WYMAGANIA GWARANCYJNE

Na podstawie projektu następuje ustalenie jakie materiały zostaną zastosowane (konkretne rodzaje folii)
Każdy zaaplikowany samochód otrzyma indywidualny protokół realizacji zawierający zakres prac, datę wykonania, nazwisko aplikatora i podpis przedstawiciela inwestora. Prawidłowo wypełnione protokoły będą podstawą do wystawienia gwarancji na wszystkie pojazdy. W toku eksploatacji ułatwią usunięcie awarii i przebieg ewentualnych napraw.

W przypadku prawidłowej eksploatacji grafiki gwarancje obejmą:
– właściwą adhezję folii do powierzchni pojazdu.
– właściwą adhezję farby i lakieru do powierzchni folii
– odpowiedni stan lakieru pojazdu po usunięciu grafiki
– prawidłowy wygląd grafiki przez okres eksploatacji i utratę koloru w stopniu zbliżonym do blaknięcia lakieru auta.

Firma STUDIO WIZ jest bezpośrednim profesjonalnym wykonawcą projektów graficznych na pojazdach.

Posiadamy własne biuro projektowe oraz drukarnię co umożliwia realizację wszystkich zleceń, zarówno tych indywidualnych jak i flotowych. Przy dużych zamówieniach gwarantujemy bezpłatne przygotowanie projektu graficznego.

Naszymi aplikatorami są wyłącznie osoby legitymujące się specjalistycznymi certyfikatami. W trakcie realizacji zlecenia korzystamy z ciągłego nadzoru technologicznego specjalistów AVERY DENNISON, włączając w to specjalistyczne laboratorium.

Nasza współpraca z firmą AVERY DENNISON poparta jest pisemną umową. Należymy do europejskiej sieci specjalistów Avery Grapchics i pracujemy w tych samych technologiach co analogiczne firmy w innych krajach Unii Europejskiej.

Nasi aplikatorzy oraz Kierownik Produkcji dwa razy w roku odbywają specjalistyczne szkolenia w siedzibie firmy AVERY DENNISON. Fakt ten jest gwarancją najwyższej jakości.

 Zadzwoń do naszego specjalisty, który poda Ci ceny naszych usług

Tel. 605 069 389

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

# Type at least 1 character to search # Hit enter to search or ESC to close